Par mums

VKPAK ir iepakošanas iekārtu uzņēmums, kas specializējas ražošanā, ražošanā, pārdošanā un pēcpārdošanas servisā. Uzņēmumi ievēro "izdzīvošanas, reputācijas un attīstības kvalitātes" biznesa filozofiju. Izgatavotajai automātiskajai iepakošanas mašīnai ir saprātīga dizaina un vieglas darbības īpašības. Produktus plaši izmanto pārtikas, ķīmijas, ikdienas vajadzībām, aparatūras detaļu un citās iepakošanas nozarēs. Uzņēmums paļaujas uz "labticības" garu. Novatorisks un novatorisks, apņēmies nodrošināt izcilas iepakošanas iekārtas un aprīkojumu, radot vērtību klientiem un augot kopā ar jums.

Pamatojoties uz principu "centrēts uz klientu", mēs esam izveidojuši ilgtermiņa draudzīgu partnerību ar saviem klientiem ar modernu vadību, augstas kvalitātes produktiem, saprātīgu cenu, visaptverošu pēcpārdošanas servisu un labu reputāciju, lai nodrošinātu kvalitāti lielākajai daļai ražotāju. saprātīgu izmaksu produkti.

Uzņēmums ir apņēmies izveidot kolektīvu, kurā ir solidaritāte, zinātniska darba dalīšana, klusucieša sadarbība, organiska komplementaritāte, komunikācija, augsta morāle un efektīvāks darbs. Izveidojiet lielisku komandu ar iniciatīvu, domāšanu un sadarbību.

Rūpnīcas skats

Mūsu komanda