Šķidrās pastas mazo paciņu iepakošanas mašīna

Paciņu iepakošanas mašīna ir brīnišķīga maza paciņu iepakošanas iekārta. To plaši izmanto mērcēm, kafijai, graudaugiem, šampūnam, tomātu kečupam, sulai, ievārījumam, palmu eļļai, ūdenim, kā arī citiem dzērienu produktiem. Ātra uzpildīšana un aizzīmogošana, Synda var pielāgot jums labāko paciņu iepakošanas mašīnu.

VKPAK paciņu iepakošanas mašīnas ir populāras dažādu veidu paciņu iepakošanai, piemēram, 3 puses blīvējums, 4 puses aizzīmogojums, nūjas paciņa un svešzemju paciņa. Mēs lieliski pārvaldām paciņu pildīšanas mašīnas, ne tikai šķidruma maisiņu iepakošanas mašīnas, granulu paciņu pildīšanas iekārtas, pulvera paciņu iepakošanas iekārtas utt.

Daudzfunkcionālās un pilnībā automātiskās VKPAK paciņu iepakošanas iekārtas var realizēt automātisku paciņu izgatavošanu, mērīšanu, pildīšanu un aizzīmogošanu, datuma drukāšanu, griešanu un skaitīšanu. Ir pieejami arī viegli noplēšami iegriezumi un ķēdes iepakojumi.

Izmantojot maisiņu iepakošanas mašīnu veidus, kuriem ir dažādi iepakošanas un aizzīmogošanas modeļi, VKPAK automātiskā paciņu iepakošanas iekārta ir jums visjaudīgākā paciņu pildīšanas un aizzīmogošanas mašīna.

Sīkāka informācijaParametrsVideoPieteikums
  • Šai iekārtai ir viens vertikālo karsto rullīšu blīvēšanas ierīces komplekts, viens horizontālo karsto rullīšu blīvēšanas ierīces komplekts un viens horizontālo aukstā rullīšu blīvēšanas ierīces komplekts. Tiek pieņemts ritošais blīvējums: vertikālais blīvējums ir šaha dēļa raksts ar noplūdi, savukārt horizontālais blīvējums ir šaha dēļa raksts (vai vienkāršs blīvējums) ar noplūdi.
  • Klients var izvēlēties magnētisko sūkni brīvas plūsmas šķidrumam, Hibar sūkni vienmērīgam viskozam produktam, virzuļa sūkni nevienmērīgam viskozam šķidrumam un Rotary pump® vienmērīgai viskoza produkta nepārtrauktai padevei. Ir trīs veidu griešanas funkcijas: vienkārša griešana, zāģa zoba griešana un perforācija griešana.Šī iekārta ir aprīkota arī ar plīsuma iegriezumu ērtai somas atvēršanai.
  • PLC vadība, skārienekrāns parāda darbības statusu.
  • Vertikālā blīvēšanas iekārta, ko darbina mainīgas frekvences motors, nodrošina iesaiņojuma ātruma bezpakāpju regulēšanu nominālajā diapazonā.
  • Horizontālā blīvējuma iekārta, ko darbina servomotors, nodrošina bezpakāpju maisa garuma regulēšanu nominālajā diapazonā. Maisa garumu var iestatīt uz skārienekrāna, un garuma regulēšana ir vienkārša un ērta.
  • Inteliģenta fotoelementu pozicionēšanas vadības sistēma ar pirmās somas automātiskās pozicionēšanas funkciju. Lai nodrošinātu stabilu darbību, novērsiet signāla traucējumu ietekmi, ko izraisa neparasts acu zīmes raksts un slikta plēves izdruka.
  • Automātiska regulēšanas funkcija neefektīvai griešanai, atrisina vairāku mašīnu apturēšanas regulējumu un plēves izšķērdēšanas problēmu, uzlabo darba efektivitāti un nodrošina labu maisu izskatu.

Šķidruma pastas-paciņu iepakošanas mašīna

LietaSpecifikācija
Garums45-180 mm
Platums30–95 mm (trīspusēju blīvējums) 35–100 mm (4 puses blīvējums)
Uzpildes jauda0,5–60 ml (g)
Iepakošanas ātrums100-200gab minūtē
Jauda3kw/ AC380V
Izmērs1400*1000*1850 mm (G*P*A)
Svars450 kg
SvarsPET/AL/PE, PET/PE, OPP/CPP uc kompozītu plēve
Filmas ruļļa parametriĀrējais diametrs≤400; iekšējais diametrs φ75
Standarta uzpildes ierīceMagnētiskais sūknis/Hibar sūknis/virzuļa sūknis/rotācijas sūknis
Standarta griešanas metodeVienkārša griešana, zāģgriešana, perforācijas griešana
Izvēles ierīceTermiskais printeris, printeris, līmeņa sensors, divslāņu tvertne, maisītājs, izplūdes konveijers
Šī iekārta ir paredzēta šķidruma, viskozas mērces un pastas materiāla automātiskai iepakošanai, tai tiek izmantota trīs vai četru sānu blīvējuma metode, atkarībā no materiāla, iepakojuma materiāli izmanto dažādu mērierīci, ko injicēt maisiņos. Nogriešanas metodēs kā prasību var izmantot plakanu nazi, zobaino nazi, smailes marķēšanas nazi. Un aprīkots ar viegli atveramu maisu griešanas ierīci.

Šīs sērijas mehāniskais sasniegums izmanto lokalizējamu augstas veiktspējas dubultfrekvences pārveidošanas PLC vadības sistēmu, izmantojot "cilvēka-mašīnas dialogu", padarot izstrādājumu nomaiņas pielāgojumus vienkāršus, precīzus un stabilus, angļu valodas interfeisu padarot iestatīšanas darbības vienkāršas, intuitīvas un uzticamas.
Šķidruma pastas paciņa iepakošanas iekārta-6